Aimee for Ukraine забезпечує 24/7 безкоштовну медичну допомогу вiд американських лiкарiв.

Медичний персонал або пацієнти в Україні подають запит, наші диспетчери узгоджують запит з лікарем з США для проведення телемедичного виклику.

Дивіться процес

Ми можемо допомогти з наступними медичними діагнозами: травми на полі бою, невідкладна допомога не на полі бою, вагітність та пологи, первинна допомога, психічне здоров’я, хронічні захворювання, алергія та імунологія, кардіологія, дерматологія, ендокринологія, гастроентерологія, гінекологія, інфекційні захворювання, внутрішні хвороби , нефрологія, неврологія, онкологія, пульмонологія, ревматологія та урологія.

Хто ми є

Під час медичної місії на Філіппіни засновник VSee Мілтон Чен зустрів дівчинку-сироту в притулку GALA в Ангоно, Різал. Вона була весела, ввічлива та грайлива. Проблема полягала в тому, що вона була під загрозою недоїдання, туберкульозу, аскарид, а також цілого ряду інших захворювань, що піддаються лікуванню, лише тому, що вона навряд чи звернулася до лікаря.

Мілтон покинул Філіппіни, налаштована знайти спосіб зробити медичну допомогу доступною для неї і будь-кого іншого, хто потребує. Кілька років потому зародилася Aimee Free Telehealth.

Aimee продовжує розвиватися, надаючи безкоштовні послуги дистанційного здоров’я тим, хто не може дозволити собі медичну допомогу. У зв’язку з жахливою ситуацією в Україні, Aimee знову активізується, щоб служити тим, хто найбільше цього потребує.

Що ми робимо

Aimee є благодійним підрозділом VSee Telehealth. Наша мета – надати всім українцям безкоштовну цілодобову медичну допомогу через загальнонаціональну мережу американських лікарів, з акцентом на трьох сферах: 
- поранення та травми на полі бою, 
- консультації спеціалістів для українських лікарів первинної ланки первинні,
- термінові візити.

Також надати безкоштовне програмне забезпечення для телемедицини, щоб об’єднати українські лікарні та клініки до загальнодержавної мережі охорони здоров’я за допомогою спільної маршрутизації EHR та пацієнтів.
Отримайте флаєр

Новини та Історії

Дізнайтеся, як телемедицина Aimee впливає на українців у нужді

Наші Партнери та Клієнти